„Kas po mūsų?“. Ar sakydami „vienas žmogus nieko nepakeis“ mes tiesiog ieškome pasiteisinimo?
Žinių radijas
Turinį įkėlė
Gyvename pasaulyje, kuriame dažnai pamirštame, kad gamta turi savo ribas. Miškai nyksta, upės teršiamos, oras prastėja, o mes kartais jaučiamės bejėgiai, galvodami, kad vieno mūsų veikla nieko nepakeis. Bet kas nutiktų, jei pradėtume žiūrėti kitaip – ne tik į problemas, bet ir į galimybes? Jei pamatytume, kad kiekvienas sprendimas, kiekvienas mūsų pasirinkimas gali formuoti ateitį, kurią paliksime po savęs?
Laidoje dalyvauja aplinkosaugos aktyvistas Martynas Balsys.
Laidą „Kas po mūsų?“ remia Medijų rėmimo fondas.
Viršelio iliustracija: pexels.com
Autorius: Goda Kareniauskaitė
Kopijuoti, platinti ar skelbti šį turinį be autoriaus raštiško sutikimo draudžiama